Projeler / Silivri Sena Evleri

Modern ve çağdaş mimari yapılarının yanı sıra, yüksek kalite ve konfor anlayışı ile hayata geçirdiği yaşam alanlarının hayata ve sizlere kattığı değeri her zaman önceliği sayan Yıldırımlar Konut olarak, Silivri’ye yeni ve bir o kadar farklı bir proje daha kazandırmanın heyecanı içindeyiz.

Hayata bakışınızı güçlendirecek yeni projemiz Silivri Sena Evleri’yle sizleri gerçek mutlu bir yaşama davet ediyoruz.

Sektörün ve bölgenin güvenilir markası ve her projesi ile kalite çıtasını yükseltmeyi hedefleyen Yıldırımlar Konut;

Modern ve titiz tasarımlarıyla, kullanılan kaliteli malzemelerle mutfaktaki ankastre demirbaş tercihleri ve daha bir çok yenilikleri ile ismine yakışır bir kaliteyi sizlere sunmaktan gurur duyuyor..

Silivri'nin en prestijli konumuna sahip Silivri Sena Evleri, sunduğu ayrıcalıklarıyla hayatınıza değer katıyor.

Değeri her geçen gün katlanan konforlu evleri, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dükkanları ile Silivri Sena Evleri buraların en değerlisi.

Sevdiklerinizle birlikte günün keyfini çıkaracağınız yürüyüş yolları, kamelya, oyun parkı, süs havuzu, spor sahası, kapalı otoparkı ile ve birçok sosyal imkanıyla ayrıcalıklı bir yaşam sizleri bekliyor.

Mimarinin estetikle buluştuğu, estetiğin konfora dönüştüğü ve her ayrıntının sizler için düşünüldüğü bir yaşam kalitesiyle mutluluğun perdeleri yeniden aralanıyor...

5.000 m2 arsa üzerine kurulu tamamen aile hayatına uygun tasarlanan butik sitemiz; 4 bloktan oluşmaktadır. 2+1, 3+1 olacak şekilde özel otoparklı toplam 11 ticari ünite ve 72 adet daire bulunmaktadır.

Blokların altında, her daire için “özel ”tahsis edilmiş kapalı otopark, otomobilinizi güneş ışığı ve hava şartlarının zararlı etkilerinden uzak tutacak.

Daha fazla bilgi için Silivri Sena Evleri websitesini ziyaret edin.

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.